RECENZIE

NAŠICH SPOKOJNÝCH ŠTUDENTOV

Mám za sebou prvých 10 hodín nemčiny a som nad mieru spokojný. Dostal som všetky potrebné materiály a moje vyčerpavajúce otázky boli vždy zodpovedané Vrelo odporúčam všetkým ľuďom, ktorí sa chcú naučiť nový jazyk - či už rozprávať alebo potrebujú vycibriť gramatiku.

Jozef HREHA

ZDROJ: Facebook

Výborné hodiny angličtiny. Super prístup, skvelá lektorka, zaujímavé hodiny. Doučovanie mi veľmi pomohlo.

Vanesa BALÁŽOVÁ

ZDROJ: Facebook

Skvelá doučovateľka, jednoducho vysvetlí pojmy a nestráca čas. Odporúčam pre všetkých!

René RYCHVALSKÝ

ZDROJ: doučma.sk

Ďakujem za skvelú lektorku španielčiny. Rýchle vybavenie, skvelá komunikácia. Vrelo odporúčam!

Eva ČOPANOVÁ

ZDROJ: Facebook

Po roku strávenom na online výučbe nemčiny s lektorom Pavlom Molnárom, by som zhodnotila asi tak, že moje jazykové znalosti sú oveľa lepšie ako po učení iného jazyka na základnej a strednej škole dokopy Hodiny sú zaujímavé a bavia ma, nikdy sa na ne nemusím premáhať. Ďakujem.

Radka KLIMEKOVÁ

ZDROJ: Facebook

Ivka je skvelá učiteľka, mala som veľký blok hovoriť po anglicky a vďaka Ivke prerozprávame celú hodinu. Vždy je skvelo pripravená a hodiny sú veľmi rozmanité, zároveň vám dáva voľnú ruku pri výbere tém, ktoré vás zaujímajú. DIRECTIONS odporúčam všetkým.

Lujza MEČIAROVÁ

ZDROJ: LinkedIn

S hodinami francúzštiny som veľmi spokojná! Za adekvátnu sumu som v DIRECTIONS našla kvalitné doučovanie na úrovni, naozaj super! Ochotný prístup pri vybavovaní, usmievavá lektorka, kvalitné materiály. Určite budem pokračovať dlhodobo!

Ivana Juskuvová

ZDROJ: Facebook

Milý prístup a školitelia, ktorí mi boli ochotní pomôcť a poradiť v jazykovej oblasti, ktorá mi robila problémy. Určite odporúčam všetkým, ktorí popri práci nestíhajú inú formu jazykovej školy.

Šimon PRIBULA

ZDROJ: Facebook

S Ivkou mám hodiny už druhý rok a úroveň angličtiny u mňa veľmi stúpla. Oceňujem profesionálny a zároveň príjemný prístup na hodinách. Vysoko odporúčam. Hodiny ma veľmi bavia.

Katarína GEMERANOVÁ

ZDROJ: LinkedIn

Do DIRECTIONS som prišiel s požiadavkou vytvorenia individuálneho plánu na štúdium angličtiny. Za krátky čas mi bolo vysvetlené všetko čo som potreboval a pomôže mi to  pri dosahovaní ďalších cieľov.

René RYCHVALSKÝ

ZDROJ: LinkedIn


POŠLITE NÁM VAŠU SPÄTNÚ VÄZBU!

Máte s nami dobrú skúsenosť, ktorú by ste radi zdieľali s ostatnými? Neváhajte nám ju poslať!

Je niečo, čo by ste nám odporúčali zmeniť, prípadne niečo, čo sa vám nepáči? Dajte nám o tom vedieť a my sa vám ozveme!