HORÚCA NOVINKA

JAZYKOVÝ COACHING

STAŇTE SA EFEKTÍVNYM SAMOUKOM POD VEDENÍM LEKTORA, KTORÝ VÁM KRYJE CHRBÁT.

Chcete sa zlepšiť v cudzom jazyku, ale sami si neviete poradiť a bežné kurzy sú pre vás cenovo nedostupné?
Verte, nie ste v tom sami. Mnohým šikovným samoukom chýba vedenie. Možno ste už začali a neviete ako ďalej a možno ani netušíte, kde vôbec začať. Chýba vám totižto efektívny jazykový plán a stratégia v učení sa.

Hľadáte človeka, ktorý vám povie ČO robiť, AKO to robiť a PREČO práve takto?
Ak ste si odpovedali áno, tak je pre vás ideálna naša novinka INDIVIDUÁLNY JAZYKOVÝ COACHING.


AKO NA TO?

KROK 1:

Vyplňte kontaktný formulár na našej stránke alebo nám napíšte email na info@onlinejazykydirections.com. Do 24 hodín vám zašleme vstupný dotazník s niekoľkými kľúčovými otázkami, vďaka ktorým si stanovíme ciele a motiváciu nášho učenia.

KROK 2:

Lektor, ktorému budete priradený, zanalyzuje vaše odpovede a pripraví si niekoľko otázok na ÚVODNÚ HODINU ZDARMA. Prehodí s vami pár viet v jazyku výučby, zhodnotí si úroveň, na ktorej začínate a zistí, čo vás baví. Ďalej si prezistí informácie ohľadom vášho voľného času, časových možností a o tom, aký typ študenta ste. Bližšie si rozanalyzujete vaše ciele a lektor vám vysvetlí, ako sa k nim dopracujete, teda akú stratégiu použijeme, aby bola výučba EFEKTÍVNA, RÝCHLA a PRÍJEMNÁ.

KROK 3:

Začíname sa učiť. Počkať, čo to ale znamená?

Vytvoríme pre vás JAZYKOVÝ PLÁN a pripravíme pre vás úlohy na prvý týždeň.

Znamená to, že každý týždeň obdržíte INDIVIDUÁLNY BALÍČEK DOMÁCEJ PRÁCE, ktorý bude pripravený presne podľa vašich požiadavok a cieľov. Nech už je vašim cieľom čokoľvek, zaručujeme vám, že úlohy tomu budú odpovedať.

Množstvo úloh, ktoré obdržíte, bude závisieť od vašej dohody s lektorom, teda aby to bolo pre vás z časového hľadiska zvládnuteľné.
Následne si naplánujete s lektorom 30 minútové stretnutie, ktoré je súčasťou balíčka a prejdete si spoločne zadané úlohy, vyjasníte si otázky k úlohám za daný týždeň. Lektor vám dá spätnú väzbu, namotivuje, povzbudí a zašle ďalší balíček úloh na ďalší týždeň.

TO CHCEM!

Ak sme vás zaujali, nechajte nám váš kontakt a my sa vám ozveme!


AKÁ JE CENA? 

Zaujíma vás cenová ponuka na INDIVIDUÁLNY JAZYKOVÝ MENTORING?

Vyžiadajte si od nás cenník na mieru TU.

PONUKA JAZYKOV

Každý si u nás nájde "to svoje".

ANGLIČTINA

NEMČINA

ŠPANIELČINA

TALIANČINA

FRANCÚZŠTINA

UKRAJINČINA

RUŠTINA

SLOVENČINA

KÓREJČINA

ARABČINA

MAĎARČINA